Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

John Wick 2

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

John Wick 2

Tak tohle byl koncert. Koncert Keanu Reevese…

 Vrátil jsem se z hradu… ééé, co to plácám. Vrátil jsem se z kina a kdybych mohl, Reevese poplácám po zádech. Nebo raději ne. Mohl by mně jednu vrazit, zlámat nějakou tu končetinu, probodnout a pak ještě zastřelit. Nebo, že by Bábuška Jáguška použila nejsmrtelnější zbraň tužku? Raději nemyslet.

Každopádně tři roky uplynuly jako voda a John Wick, tentokráte s pořadovým číslem dvě, na vás vtrhne jako rozzuřený dav. Nedělejte si iluze. V tomto filmu nejde o filozofické tlachání nad kafíčkem a desertem. Tady jde o krev. Krev, která na Vás bude z plátna doslova stříkat. Zajímavý zážitek by tak mohl být v 5D kině :).

Johnatan (opět se psem) se dostává do průšvihu díky starému úpisu. Znáte to. Jste nájemný vrah, jdete do důchodu. Zabijou Vám psa, tak Vy zabijete je a myslíte si, že je vše ok. Jenže jednou jste odešly do penze a jakmile vytáhnete bouchačku, tak už v penzi nejste a začnou pro Vás opět platit stará pravidla. A to ta, že úpisy je nutno splatit. Tak to prostě chodí. No a po vyřízení úpisu, pak toho parchanta prostě musíte zabít, protože Vám zničil barák a druhý pes z toho chytil trauma.

Takže jak zabít hlavního záporáka? Nejprve se obléknete do slušivého obleku. Nejlépe neprůstřelného. Poté vytasíte své charisma. Dívky jsou spokojené a vůbec jím nevadí, že je všude tuna krve a randál ze střílení. Po charismatu se vytasíte s pořádnou choreografii soubojů, ať již těch pěstních či se zbraněmi. Pokud Vás už po chvíli nebaví trénovat Krav Magu a půjčovat si zbraně od svých nepřátel, jdete nakoupit.

Na Vašem listu se v tomto pořadí objeví velmi oblíbené smrtící nástroje. Glock 34. Hmmm. Glock 26. No. Glock 17. Prostě jste chodící reklama na Glock, potvrzující, že tu značku buď milujete anebo je vážně dobrá. No jenže s pistolkami koncert neuděláte, takže na scénu musíte přijít s něčím větším. Tedy útočnou puškou TTI TR-1 AR-15 se zásobníkem na 30 nábojů. Je to docela fajn karabina, ale co když člověka zaženou do malých prostor? Od toho je tu poloautomatická brokovnice Benelli M4 Super 90! Ve stísněných prostorách a na krátkou vzdálenost se domluvíte raz dva :)

Zkrátka a dobře, vykašlejte se na padesát odstínů temnoty a jděte raději na film, který ve Vás nějakou tu emoci vyvolá. A nebude dávící. Keanu Reeves opět dokázal, že má pouze dvě role. Neo a John. Obávám se však, že John zatím úspěšně Nea válcuje! :)

{jcomments on}

 

Sdílejte tento článek

prechod

4368774
Today
This Month
Last Month
All days
342
20237
34840
4368774

Your IP: 3.235.172.123
Server Time: 2024-04-17 03:14:27

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME