Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Insidious 2

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

cover insidious 2

Uběhlo pár let a Insidious je zpět, s kapitolou dvě...

Jestliže si nepamatujute o čemže byla jednička mohu Vám to připomenout na tomto místě. Režisér James Wan má evidentně s hororovými světy hodně plánů, protože příběh jedničky, která nechávala dost věcí nevysvětlených, dovysvětluje bílá místa, ale samozřejmě si nechává další dvířka pro pokračování pootevřená.

Herecká parta se nám sešla ve stejném uskupení, snad krom toho batolete, které dnes už musí umět pomalu mluvit :) Děj úzce navazuje na první díl a soustředí se na události, jež nastanou po podivné smrti spiritualistky Elise. Josh se stává hlavním podezřelím a jelikož v původním domě nemohou být, dočasně se stěhují do domu Joshovy matky Lorraine.Jenže právě v tomto domě dostihne Joshe jeho temná zapomenutá minulost.

Z počátečních úzkosti kvůli vyšetřování jsou podivné údálosti v domě pomíjeny, nicméně jejich stupňování vrcholí vidinou tajemné stařeny...

Do hudby Josepha Bishara se prolíná bouchání, vrzání, tajuplné temné zvuky ze světa mrtvých, kteří se chtějí vrátit zpět! Už Vám naskakuje husí kůže, začínáte se bát? Nebojte i zde je element spiritualistů, jenž hutnou atmosféru mírně odlehčí.

Ač druhý díl nepřekonává jedničku, protože jde spíše o mysteriozní krimi s lekačkama, stále si drží poměrně slušný standard. Docela mne potěšila některá vysvětlení, mohu říci i geniálně vymyšlená. Pokud se tedy nebojíte mrtvých parazitujících na živých, směle do koukání, avšak pro kompletní obraz doporučuji mít shlednutý i díl první.

P.S. :V těchto dnech vyšel trailer na trojku, která bude evidentně drsnější! :)

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

4429080
Today
This Month
Last Month
All days
650
38454
42089
4429080

Your IP: 44.210.83.132
Server Time: 2024-05-26 06:35:03

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME