Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

The Avengers

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow…stačí ne? :)

 V Marvell Studios musí být naprosto vysmátí nad tou kopou peněz protékající budovou ze všech zfilmovaných adaptací a teď si musí rovnou pronajmout sklad za ten velký příliv dolárků z nejnovějšího přírůstku – The Avangers.

Mělo to být epické, akční, neuvěřitelné a kupodivu tvůrci svůj slib dodrželi! Je to neuvěřitelná jízda, sice trochu přerušovaná klasickou vatou, ale ve výsledku perfektní.

Na Zemi se objevuje Loki (Tom Hiddleston) – konečně záporák jak se patří, sice nepředvádí nic extra, ale herecky skvělé. Doufám, že dostane více takový rolí má na to vizáž. Loki se toulal po vesmíru, až narazil na rasu, která ho seslala na Zemi, aby jí otevřel kosmickou bránu, za níž čeká invazní armáda.

Jenže Nick Fury (Samuel L. Jackson) ředitel organizace SHIELD zalarmuje všechny hrdiny. Do boje se zapojuje i bratr Lokiho Thor, který se cítí za bezpečí lidstva odpovědný.

Všichni herečtí představitelé pak hrají přesně ty své role, tak jak je ztvárnili ve svých vlastních filmech a tak jsou akční scény protknuty ironií i vtipem a sebestředností hrdinů. Jako třešničkou na dortu je potom dosud nejlepší ukončení monologu záporáka! Už jen kvůli této scéně film prostě musíte vidět :).

Na hudbu režisér Joss Whedon vyhrabal starého harcovníka Alana Silvestriho, který předvádí, že do starého železa rozhodně ještě nepatří.

Nu, takže tu máme otevírající se bránu. Partu supehrdinů. A řešení? Ne, opravdu dvě hodiny neprosedíte na psychoterapeutické seanci jako ve Watchmenech, ale budete poskakovat na pěkně horké židli při explozích. Lítajících kulkách a kusech betonu. Užijete si tu pravou komiksovou jízdu na destrukční přílivové vlně a budete nadšením výskat Shut up and Take my money za další kolo promítání!

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

2742542
Today
This Month
Last Month
All days
304
2191
43111
2742542

Your IP: 35.153.39.7
Server Time: 2020-12-03 11:56:14

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME