Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Disaster Movie

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

 

dis

 Ještě teď nechápavě kroutím hlavou. Ne, tenhle film snad autoři nemysleli vážně.

 

Za tohle snad není možné vyhodit tolik peněz. Ale ano, Hollywood opět dokazuje, že dokáže produkovat odpad, kterému se pod fousy bude pochechtávat banda teenagerů, jež nad fekalofilními vtípky budou popíjet Coca-Colu a chřoupat brambůrky nebo popcorn. Když jsem viděl velký poutač na tento „film“ v cinestaru říkal jsem si, na tohle snad nikdo nepůjde, protože jsou to vyhozené prachy. Takže jsem se v klidu spokojil s půjčenou plackou, která už ze svého obalu křičela, že tohle bude katastrofa. Má předtucha se ještě více prohloubila, když jsem v titulcích zahlédl jméno Carmen Electra, kterážto ukazujíc své vnady pózuje snad v každém katastrofálním filmu říkajícím si komedie. No nic jdu se podívat jak to vypadá…

První záběry mě utvrzují, že vše běží podle předem daných pravidel. Sračky kam se podíváš.

 

10000bc

 

Film pokračuje jednou rádoby zápletkou, která se snaží parodovat Indiana Jonese a v mezi čase se snaží parodovat další filmy jako 10000 B.C., Iron Man, Batman, Hulk, Hellboy a to že na každého z nich spadne kráva jsem jaksi nepochopil.

 

Batman

 

Každé druhé slovo je pro teenagery naprosto cool a po tom, co došlo na veleúspěšný souboj „mama fight“ , který tedy já rozhodně nechápu, co je na tom tak super urážet a do toho tancovat. V průběhu filmu, který se snaží opravdu křečovitým způsobem dělat gagy kde se dá, se děj posunuje velmi pomalu a třikrát promletý vtip už není vtipem. Takže už suše koukáte na parodování Justina Timberlake.

 

Justin

 

Nebo Chipmunky, kteří jsou nakažení nějakou tou vzteklinou a namísto líbivých zvuků zpívají metal, což není podle filmu cool a tudíž musí zákonitě zabít jednu z hrdinek, která je navíc těhotná ( parodie na film Juno ).

 

chip

 

Pak na scénu, v oživlém nočním muzeu, přichází kung-fu panda a beowulf, aby vše končilo dle pravidel Indiana Jonese a s třešničkou na dortu, po teenagerovsku.

 

panda

 

Člověk se chvílemi i zasmál, ale bylo to takové křečovité a povětšinou jsem kroutil hlavou, cože to zase vylezlo za kravinu z hlav Hollywoodských scénáristů. Koukněte, ale pouze na vlastní riziko, za jakoukoli zdravotní ujmu neručím.

{youtubejw width="362" height="288"}fynHVpqdX8w{/youtubejw} 

20
 

Sdílejte tento článek

prechod

3312763
Today
This Month
Last Month
All days
527
30617
37707
3312763

Your IP: 3.85.80.239
Server Time: 2022-01-23 16:00:15

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME