Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Pečeme na 220°C

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Pečení je Hera, nvidia je pečení! :DD

Bylo, nebylo a já se tak trochu nudil. No popravdě, slovo nudil, nemohu použít, spíše jsem měl více volného času :o). A tak v těchto chvilkách jsem přemýšlel, co zase zničit :). Pro své hrátky mě nenapadlo nic jiného než vytáhnout z šuplíku grafickou kartu s čipem Nvidia a označením geforce 7600GT od firmy Asus. Karta to byla hezká, leč různobarevné pruhy tak trochu vadily v samotném užívání a navíc v klasickém režimu nedokázala fungovat. Prostě a jasně se upekla a dopomohl ji k tomu pasivní chladič a nevětraná skříň.

Můj cíl byl jasný, budu okupovat kuchyň.

Mé potřeby:

1x zničená grafická karta…. checked :)

1x plech na pečení …. checked :)

1x alobal…. checked :)

1x papír na pečení …. checked :)

A samozřejmě trouba :D

Odmontoval jsem chladič a záslepku, přeci jen nebylo by to pro ni moc dobré. Předpřipravil jsem si kartu na plech (čipem nahoru – má to svůj důvod, nebudu vypadané součástky zase honit po troubě :o)), na kterém byl alobal a pečící papír, přeci jen nechci hned všechno zasvinit, že? :D

Rozehřál jsem troubu na 220stupňů a o chvilu šup karta už je v troubě. Pečeme, podlíváme, takto celých deset minut (ano, natáhl jsem si časované vajíčko :D) a přes přední sklo pozoruji, jak se karta vypéká takřka dozlatova :))).

Po deseti fakticky úmorných minutách, napjat až k samé hranici nervového kolapsu…eh, tak trochu přeháním, málem jsem ji tam zapomněl :o), jsem troubu vypnul a nechal uvnitř vychladnout. Mezitím jsem odmontoval svou grafickou kartu a po vychladnutí jsem se jal testovat. Nestačil jsem se divit. Valil jsem oči. Upečená grafika chodila! Pruhy pryč, klasický režim a několik 3D marků. No prostě super! Avšak po týdnu „běžného“ kancelářského používání hodil monitor out of range a posléze se objevily zase pruhy. No nic, hold až budu mít zase náladu a chuť asi si něco hezkého zase upeču! :D

PS: Omlouvám se za kvalitu fotografií, můj fotoaparát leží v pytlíku tak trochu rozšroubován, předběžný verdikt zní ccd čip je mrtvej ;)

 

 

Sdílejte tento článek

prechod

2743837
Today
This Month
Last Month
All days
121
3486
43111
2743837

Your IP: 3.237.67.179
Server Time: 2020-12-04 04:40:44

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME