Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Kindt & Hairsin - Divinity

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Vyhrát za každou cenu. I přes nejvyšší oběť…

 Scénárista Matt Kindt s kreslířem Trevorem Hairsinem představili ve svém komiksu svět, tak jak ho neznáte. Nechcete poznat. I když ta představa může být pro někoho velmi lákavá.

Zuří studená válka. Kosmické závody jsou v plném proudu a Sovětský svaz se rozhodl, že musí vyhrát za každou cenu. Měsíc? Mars? Ne. Ještě dále do hlubin vesmíru se mají vydat neohrožení kosmonauté, kteří nemají co ztratit. Opravdu nemají co ztratit?

Tam daleko, předaleko mezi hvězdami, Abram Adams opuštěn se vrací v myšlenkách na Zemi a na svou rodinu, kterou před státním aparátem zamlčel. A tam venku v kosmu je něco. Něco, co jej změnilo.

O mnoho let později, když se staré struktury zhroutily a na kosmonauty všichni zapomněli se Adams vrací. Přistává v Australské poušti a mění ji v oázu. Země potkává nového Boha. Jenže tenhle Bůh je komunista. Jak dlouho bude trvat, než dojde ke střetu mezi lidmi a nadpozemskou entitou?

Komiks je rozdělen na čtyři svazky, velmi dobře nakreslen a příběh prostě musíte přečíst alespoň na dvakrát, aby k Vám promluvil. Myslel jsem si, že nakladatelství Valiant Comics již k Divinity nemá, co říci. Jenže pokud je komiks úspěšný nenechá pokračování na sebe dlouho čekat.

Abram Adams došel svého Božského Zenu. Jenže teď se na Zemi vrací další z kosmonautů. Miska. Nikdy neměla, co ztratit. Neměla žádnou skrytou rodinu. Bojovala pouze za ideály komunismu. A nyní se svou božskou schopností chce navrátit slávu Sovětského svazu! Jenže je tu Abram.

Další čtveřice komiksů nám povyšuje příběh na ještě lepší úroveň! Tak jak v prvních svazcích bojoval hlavní hrdina sám se sebou, tak v pokračování má Miska jen jeden cíl a neváhá točit kolem času, aby jej dosáhla.

Po dočtení druhého cyklu jsem byl nadšený a nyní jsem ještě nadšenější, protože Valiant Comcs začal vydávat třetí cyklus Divinity III: Stalinverse. Tak hurá na nákupy!

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

4368571
Today
This Month
Last Month
All days
139
20034
34840
4368571

Your IP: 3.235.172.123
Server Time: 2024-04-17 02:31:02

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME