Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Larry Correia - Lovci Monster - Alfa

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Alfa

Po chvilkovém odskoku zpět k mému preferovanému žánru Space Opera, si dávám oddych s Vlkodlaky…

O autorovi Larry Correiovi jsem již psal. Jeho série Lovci monster byla čtenáři velmi dobře přijata a dodnes se dočkala pěti pokračování (plánuje se šestý a sedmý díl). V Česku tuto sérii vydal Fantom Print a já jsem nyní úspěšně dokončil třetí díl pojmenovaný Alfa.

Čtenáře dychtící po dalších dobrodružstvích Owena Pitta musím zklamat. Tento díl se soustředí pouze na jeho šéfa Vlkouše Earla Harbingera. Earl dostal výjimku od Federální vlády, avšak za to musel v minulosti plnit její příkazy. Nyní jej zburcuje jeho dávný nadřízený s tím, že po mnoha letech se objevil Earlův dávný nepřítel. Vlkodlak z KBG. A ten je právě teď v Americe.

Po příjezdu do městečka v odlehlých Michiganských lesích se začíná dít víc věcí než je zdrávo. Město je odříznuto od světa a z temných koutů začínají vylézat vlkodlaci se schopnostmi dosud nevídanými. Earl společně s hrstkou místních musí zlomit prastarou kletbu, kterou na světlo světa vykopal tajuplný nepřítel Alfa. Jenže Alfa Vlkodlak může být jen jeden.

Larry napsal poměrně zdařilou mezihru v sérii Lovců monster a velmi mne překvapilo, že i když se děj odehrával fakticky v jednom městě, tak nápadů, které úspěšně využil, měl v rukávu poměrně dost. Kniha určitě potěší všechny čtenáře, kteří mají rádi Vlkodlaky, protože v poslední době zakopnout o pořádný příběh s tímto typem monstra je unikátní.

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

4429023
Today
This Month
Last Month
All days
593
38397
42089
4429023

Your IP: 44.210.83.132
Server Time: 2024-05-26 05:12:26

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME