Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Bill Baldwin - Galaktický Konvoj

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Galaktiký konvoj - Cover

Wilf Brim se vrací, aby vybojoval řadu vojenských i osobních bitev…

Tento rok, jsem si řekl, že kromě nových přírůstků v mé knihovně, zavzpomínám a opět si přečtu něco ze starých dobrých cyklů. Má první volba padla na cyklus Navigátor a po vsuvce v podobě Galaxy in Flames, jsem se za pomoci Billa Baldwina opět podíval do světa, kde spolu soupeří hrdé Impérium (inspirací mu jest Británie) a Liga temných hvězd (Fašistické Německo).

Wilf Brim je převelen na novou loď Defiant, která má zpočátku technické potíže, protože se jedná o zcela novou třídu lehkých křižníků. Nicméně zatímco osádka zažívá horké chvíle, přichází špatná zpráva. Nergol Triannic (Adolf Hitler) dal rozkaz k útoku na Hador Haelic – soustavu, jenž je klíčová pro budoucí útok na samotné srdce Impéria – Avalon. Další ranou je zpráva o tom, že Ligeři vyvinuli neviditelné lodě, které společně s velkou invazní flotilou mají zaútočit. Wilf však nemá ani tak problém s válečnou vřavou a sebevražednými akcemi, jako se svou láskou k princezně Margot.

Na pozadí tohoto hlavního příběhu hlavní postavy zažívají recyklovaná dobrodružství vyobrazená v jiných kulisách. Avšak i přes recyklaci akčních eskapád je čtivost druhého dílu stále na vysoké úrovni a autor čtenáře pokaždé něčím přikurtuje do imaginárního navigátorského křesla, aby s koncem románu opět navnadil na další díl.

Hodnocení

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

2455155
Today
This Month
Last Month
All days
532
41960
42606
2455155

Your IP: 34.204.193.85
Server Time: 2020-05-28 07:12:40

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME