Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Sound Drop - fall into poison -

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Sound Drop

Manten Aquarium skrývá temné tajemství…

V srdci Tokya se skrývá jedno malé aquarium. Manten Aquarium. Od jistých dnů okolo něj panuje místní legenda, že jednu noc při úplňku se voda mění na krev a lidé čelí mořským tvorům.

Kamarádky Mayu a Himeno se špičkují ohledně této prapodivné legendy a vyrazí ji na vlastní kůži otestovat. Zpočátku to vypadá jako dobrá zábava. Jenže před lety právě v tomto aquariu zmizela sestra Mayu. Kola osudu se roztáčí ve chvíli, kdy Mayu zahlédne v chodbách svou sestru…

Vývojáři ze studia aiueoKompany si pro Vás připravili vizuální novelu, jež provede hráče třemi různými příběhy s třiceti konci. Ano. Čtete správně. Tato hra má třicet různých konců, které jsou povětšinou špatné. Pouze čtyři z nich jsou dobré, takže se máte nač těšit. Sám jsem byl překvapen jak na tak malém prostoru autoři dokázali vytvořit tolik variant.

Technicky je hra vytvořena poměrně dobře. Jsou použité temnější barvy pro navození tísnivé atmosféry a kresba je vyvedena detailně. Hudební doprovod sekunduje ponurému prostředí. Příběhově se jedná spíše o menší jednohubku, avšak pokud chcete objevit všechny zákoutí, zabere to okolo 10 hodin herní doby.

Všem, kteří mají rádi horory a visual novely jednoznačně doporučuji! Takže zhluboka se nadechněte a… snažte se přežít návštěvu tak trochu jiného aquaria :).

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

4368756
Today
This Month
Last Month
All days
324
20219
34840
4368756

Your IP: 3.235.172.123
Server Time: 2024-04-17 03:00:20

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME