Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Far Cry 3: Blood Dragon

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

blood dragon

Rok 2007, budoucnost po druhé vietnamské válce a první jaderné mezi Amerikou a Ruskem. Svět v chaosu a na bedrech hlavního hrdiny leží zachránit jeho zbytek.

Hned na počátku kroutím hlavou, že šéfovy vývoje a producenovy něco takového u Ubisoftu prošlo. Třeba se tito pánové dotkli opravdového šéfa-geeka, který éru brakových 80tek zažil a tak tento projekt odklepl, nejen pro jistou nostalgičnost ale i proto, že vývojáři použili původní ostrov, jen trochu vše přibarvili, přetexturovali a okořenili opravdovým elektro-soundtrackem od Power Glove, bez nějž by hra byla poloviční.

Druhou polovinu doplňuje skvělý dabing starého harcovníka Michaela Biehna (Terminator, Vetřelci), který propůjčil svůj svébitný styl hlavnímu hrdinovi Rex Power Coltovi. Nemohu také zapomenout na naprosto úžasně brakově propracovaný scénář prošpikovaný narážkami na známé filmy, hry, hlášky.

A o co v této retro hře vlastně jde? Jako v jiném béčkovém akčňáku – zabít nepřátele, tunu nepřátel bez škrábance a ještě jim ukázat fakáče, aby se hlavní klaďas prostřílel až k hlavnímu bosákovi. Nesmíme však zapomenout, že Rex Power Colt Mark IV Cyborg commando, za nějž jako hráč hrajete, ztratil svého hrdinného spolubojovníka, kterého musíte také pomstít! Pomsta bude šťavnatá, navíc okořeněná, i přes fakt, že jste cyborg nějakým tím sexem :)

Pokud jste políbeni 80. a 90tkovými lety, pak je pro Vás zábava zaručena. U ostatních ročníků si tím nejsem tak jist, ale v poslední době retro hodně letí, takže i Vás mladší by tento úlet z běžných herních nudných vod mohl nakopnout k tomu vytáhnout starou VHS kazetu se simultálním dabingem a připomenout si tuto éru nenjen herně :)

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

2576469
Today
This Month
Last Month
All days
1148
11825
55713
2576469

Your IP: 18.204.55.168
Server Time: 2020-08-07 20:33:36

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME