Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

To The Moon

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

To The Moon Cover

Pixel-artové retro hry vracejí úder...

V poslední době zažívají právě tyto hry velký návrat. Proč tomu tak je? Myslím si, že od pradávna hráčům nevadila grafika, ale dávali důraz na příběh, který má v dnešních hrách podobu půlky popsané A4 v těch lepších případech celou A4 a ještě k tomu styl alá superman :). Tato hra je mírně jiná, příběh je totiž melancholický a lidský. Je opravdu těžké napsat něco, aby člověk neprozradil všechen příběh.

Retro Pixel Art

Doktorka Rosalene a Doktor Watts mají podivné povolání. Pracují ve společnosti, která vyvinula přístroj, jenž dokáže změnit jejich klientovi život. Pravda sice virtuálně, ale před klientovým odchodem na věčnost, takže každý si může splnit své poslední přání.

John pomalu umírá a do jeho rezidence přijíždí doktoři Rosalene a Watts, aby splnili jeho poslední přání. Jeho tajným snem je dostat se na Měsíc. Oba doktoři budou muset projít v jeho mysli celý jeho život, aby zanalyzovali místo v němž mu vnuknou myšlenku dostat se právě na toto místo. Čím více zkoumají jeho život, tím více se seznamují s jeho lidskou tragedií a tím jak se s ní vyrovnával. Poznávají strasti, beznaděj, smrt i lásku táhnoucí se celým jeho životem.

Tento dobrodružný příběh – interaktivní hra s prvky RPG Vás usadí v křesle a seznámí s lidskou duší. Skládejte mementa puzzle pevně zakotvená v mysli. Pokračujte dál do Johnovi mysli. Odhalte temná zákoutí a i dech beroucí dojemná zákoutí jeho duše. Vydejte se spolu s ním na dramatickou cestu na Měsíc za zvuků nádherného piana. Tato cesta Vás jednoznačně dojme!                                              

                                                              {jcomments on} 

                                                                        

Sdílejte tento článek

prechod

2734464
Today
This Month
Last Month
All days
1005
37224
43638
2734464

Your IP: 3.238.107.166
Server Time: 2020-11-25 14:27:57

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME