Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Guild Wars 2 - Beta

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Cover

Nějakým nedopatřením jsem se dostal ke klíči k beta eventu Guild Wars 2 :)

  Po masivní instalaci a aktualizaci nestačím zírat, kolik dnešní online hry zaberou místa. Guild Wars 2 kupodivu zabírá pouhých 14GB a tak patří k těm menším. Samozřejmě se však velikost ve finální verzi může ještě změnit. Není se čemu divit, protože grafika je poměrně zdařilá i přes občasné bugy, kdy postavy nejsou vidět, případně celé části interiéru zmizí. Je hodně barevná a zpočátku se mi to celé zdálo jako cirkus. Po určitém čase jsem si zvykl a hledám všechny ty věci okolo ovládání. Co je pro mne k naštvání je běh postavy alá WoW, já chci klikání! Vyrostl jsem na tom :D. No, snažím si zvyknout, ale do konce eventu jsem si nezvykl.

Postava

Zacatek

První touch se světem

 Interface je pěkný a zapadá do celkového pojetí (velmi uhlazený oproti jedničce), sem tam méně přehledný a podle vypadávajících předmětů to ve finální verzi bude s upgradama a s rozkládáním věcí poměrně slušná zábava (na věčné časy) :p. V rozích jsou umístěny ovládací prvky hrdiny, úkoly a mise. Dole je klasicky chat a mapa. Na mapě je hezké, že vidíte vše, od eventů přes portály a důležitá místa až po vedoucí šipky, když se vám podaří totálně zabloudit ve městě :). Nakonec úplně dole skoro neviditelný pak bar s levelem postavy.

Démon v lolitkovské postavičce

Gothic oblečení do města :)

 Hráčovu pozornost však asi nejvíce bude přitahovat hlavní bar postavy s kouzlama. Zde došlo k menší rošádě – prvních pět kouzel se vztahuje na zbraň, kterou postava vlastní a podle ní jsou nabídnuta kouzla plus si musíte další odemknout používáním dotyčné zbraně. Uprostřed se tkví život postavy, ano, pouze život, mana jako taková zmizela, bůh ví kam a místo ní je prostě jen tato položka se žlutými pásky nahoře což není mana, jak jsme si původně myslely, ale jakási energie k úskokům.

Zvířátka mě milují :)

Farmaření alá MMORPG :D

 Na druhé straně jsou pak standardní kouzla a nad nimi malá šipečka umožňující si překliknout na jiné kouzlo. To jako fakt? Protože už se vidím jak v lítém boji překlikávám kouzlo. Buďto půjdou přiřadit zkratky nebo nadefinovat celé bary, protože tohle nevidím moc optimisticky :)

Vznášející se sochy :)

 

 

Kde jsou nepřátelé? :)

Pocity z hraní jsou převážně kladné, ač opakující se „nearby eventy“ po chvíli omrzí pro velký zájem hráčů a vy si tak někdy ani neseknete  (nebo hold si počkáte, až se spustí příště a pokusíte se vysekat nějakou tu gold medaily :)), to je dáno zatím omezeným světem „nearby eventy“ budou určitě ve finální verzi různorodé (a snad i delší) a méně se opakující (doufám). Svět dle mapy vypadá velmi rozsáhle a jak napovídají merchanti s poměrně hardcore cenami zbraní, budou se postavy moci piplat někam k levelu 80, což samo o sobě zabere pár měsíců (mě spíše, díky lone wolfovství, let :p).

Sneakování u zlodějů...ve zlodějském :)

Poslední sbohem postavě před koncem beta eventu :)

 Rozbijte prasátka, jestli vám nějaké prašule po letním výprodeji na Steamu zbyly (:D), a určitě si Guild Wars 2 pořiďte. Já určitě pořídím, programátoři si mne získali nejen touto ukázkou ale i filozofií – bez měsíčních poplatků!  Jestli se to ve finále povede WoW bude muset rychle vymyslet něco skvělého, aby mu neodešli hráči i když vlastně ne, WoW vlastně skončí, až zanikne internet ;).

Prozatimní hodnocení bety Hodnocení

{jcomments on}

 

Sdílejte tento článek

prechod

2743866
Today
This Month
Last Month
All days
150
3515
43111
2743866

Your IP: 3.237.67.179
Server Time: 2020-12-04 05:33:07

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME