Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Dawn of War II - Chaos Rising

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Cover

Z hlubin Warpu se znenadání po tisíciletích vynořila planeta Aurelie…

Planeta Aurelie byla kdysi rájem, poseta městy a továrnami, jenže pak ji pohltil Warp. Teď je však znenadání propuštěna z hrůz této dimenze a Blood Ravens dostávají nouzový signál. Jenže kdo mohl za takovou dobu na Aurelii přežít? Není nikdo jiný než já, Horus, kdo se, se svým týmem, musí vydat dolů na nyní zmrzlou planetu. Moc se mi nechce, znáte to, sejmete Tyranidy, osvobodíte sektor a čekáte, že dostanete alespoň zaslouženou dovolenou, jenže ouha velení má problém, tak to schytáte jako první a místo dovolené na nějaké plážové planetě, kde jsou jen ženský, víno a zpěv vás pošlou na zmrzlou kouli.

Všude led a sníh...a Eldaři

První, co mne překvapilo, byl posun obtížnosti směrem nahoru, který byl zřejmě způsoben nezvykem na nepřítele. Nabíhající Tyranidy a Orky mi Aurelie nabídla nepřátelské gardisty, extrémně tuhé Eldary, aby je posléze vystřídali Mariňáci Chaosu, mezi jejichž řadami povstávali démoni.

Chaos Wizard

A jak to tak bývá Chaos má nějaký proklatě zapeklitý plán, jakým smaže Impérium člověka z galaxie. Když už však nadšeně kazím všechny jejich plány, protože se už fakt těším na dovolenou a navíc sám nemám nějak cuky propadnout Chaosu, tak mi prostě musí hodit klacek pod nohy v podobě zrádce ve vlastních řadách. Jenže než se stačím rozkoukat Heretiků je v mých řadách nějak moc a na samotné Aurelii je probuzen velký démon Chaosu.

Ortel Mršin

Občas to bylo "Hustý" :)

Datadisk Chaos rising mi nabídl další hodiny zábavy (a znechucení v podobě padání) ve světě W40k, kde posunul příběh Blood Ravens zase o kus dál. Své hrdinné válečníky jsem si vypiplal (v rámci průměru, zas takovej blázen nejsem, jen Hóra mám na lvl30) a dovedl jsem je do hrdinného vítězství nad padáním hry a Chaosem, abych nakonec zůstal čistý v Císařových očích, avšak Heretici v našich řadách zůstávají, proto je musíme očistit!

Démon Ulkair

Heretici jsou všude

Nu a teď hurá na Retribution, kde mne navnadily kampaně za různé strany (a snad očistíme jméno Blood Ravens), ale pro začátek mne znechutil hrdina level 1 (tak zase od začátku…) :D

Hodnocení

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

2207832
Today
This Month
Last Month
All days
2632
30927
69320
2207832

Your IP: 3.231.212.98
Server Time: 2019-12-14 15:44:32

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME