Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Sabagebu!

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Sabagebu!

V Japonsku jsou různorodé kluby při škole a Momoka se do jednoho z nich nedobrovolně přihlásí…

Sonokawa Momoka právě nastupuje do nové školy a na cestě vlakem do ní je obtěžována postarším zvrhlíkem. Jenže ve vlaku se objeví neohrožená dívčina, která to zvrhlíkovi dá sežrat, ačkoliv je sama zatčena pro výtržnost. Netrvá dlouho a na tuto dívčinu Momoka naráží ve škole a potajmu ji sleduje až do Klubu přežití, zde je chycena do nastražené pasti. Tajuplná dívčina se jí představuje jako Ootori Miou a je vedoucím tohoto klubu. V rámci nadšené prezentace nechá Momoku vystřelit z Airsofotové pistole a je z ní tak unešená, že ji do klubu menším podvodem přijímá.

Sabagebu!

Hlavní hrdinka je zpočátku naštvána, avšak záhy sama zjišťuje, že její sadisticko-démonická duše po něčem takovém vždy tajně toužila. Momoce se najednou otevírá nový svět plný adrenalinu a společně s dalšími členy klubu prožívá uvěřitelné i neuvěřitelné příběhy plné napětí a akce. Konečně může odhodit svou ženskou stránku a pořádně se testosteronově vyřádit!

Sabagebu!

Celá série je poměrně dobře na animovaná, se standardním zvukovým doprovodem a příběhová linka nepostrádá mnohdy až černý humor, který bude hlavně blízký lidem z airsoftových luhů a hájů. V některých dílech se navíc autoři rozhodli zparodovat poměrně provařené akční filmy a tato parafráze byla vždy velmi dobře povedená.

Sabagebu!

Na závěr musím konstatovat, že série utekla tak rychle, až je škoda pouze dvanácti dílné stopáže. Doufám, že v budoucnu autoři naváží, protože takovou praštěnou kupu holek se zbraněmi člověk nevidí každý den :)

 

{jcomments on}

 

Sdílejte tento článek

prechod

3833836
Today
This Month
Last Month
All days
484
32766
40578
3833836

Your IP: 18.232.31.206
Server Time: 2023-01-28 17:47:37

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME