Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

DMC - Detroit Metal City

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Negishi je takový mladý klučina se svým snem…

Tím snem je hrát na španělku svoje popovky s nimiž by prorazil a stal se slavným. S tímto snem vyráží do velkého Tokya. Sen stát se hudebníkem se mu splní, ale trochu jinak než si to představoval. Ty milé popovky se proměnily v popel, protože Negishi se v tělil do démonického Krausera, frontmana slavné death metalové skupiny DMC - Detroit Metal City.

Jeho tajný sen proslavit se s popovkama však stále přetrvává a po setkání s dávnou spolužačkou, jenž jeho písně zbožňovala se jeho touha ještě zvýší. Jenže Krauser je slavnější a Negishi začíná bojovat se svým druhým temným já - i když osobně nevím, které jeho já je temnější :)
Výstřelky démonického Krausera v reálném světě jsou čímdál tím více častější a připravují Negishimu řadu problémů. Jenže i přes  Krauserovu masku vypadá, že jeho osudem je stát se nejlepším Death Metalistou se spoustou oddaných fanoušků…

Studio 4°C na animaci opět extrémně experimentovalo a jejich styl by dal nazvat velice skromným, až šetřivým, aby se nenadřeli. Jenže tento “odfláknutý” styl sérii naprosto sedl. Hudební složka je naprosto geniální i když asijští death metalisté jsou na nás Evropany trochu “jiní”. Od příběhu potom čekejte naprosté šílenství rozpolcené osobnosti doplněné o geniální vtipné gagy, které pochopí právě spíše metalová sorta než obyčejný kolemjdoucí. Nicméně si myslím, že pobaví i neznalého diváka. Tento seriál je po dlouhé době něčím originálním a natolik dobře zvládnutým, že jej prostě musíte vidět…tedy pokud Vaše favoritka není Lady Gaga nebo Ewa Farna…:)

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

3833778
Today
This Month
Last Month
All days
426
32708
40578
3833778

Your IP: 18.232.31.206
Server Time: 2023-01-28 16:48:01

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME