Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Kill me Baby!

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Cover Kill me baby

Kill? Kill me? Kill me Baby! :)

 J.C. Staff přichází na obrazovky s potrhlou sérií, která nemá hlavu ani patu, ale za to je plná gagů, místy až velmi krutých. Zpočátku člověk nechápe, avšak později se řehtáte jako malý. Celý koncept série je podobný jako u Lucky Star, totiž hodně dialogů protknutých gagy.

Yasuna

Oribe Yasuna je obyčejná školačka, která neví co roupama vyvádět a když se po hlavě vrhne do jedné šílenosti, tak zapomíná, co bylo jejím původním cílem. Od toho tu však má její kamarádku (která však tvrdí, že není její kamarádka) Sonyu. O Sonye se toho moc napsat nedá, jediné, co by bylo vhodné zdůraznit je to, že není obyčejná školačka. Tedy je, ale jako bokovku má práci nájemného zabijáka, vytrénovaná se vším, s čím lze zabíjet. Na její instinkt Yasuna neustále doplácí zničenými zápěstími, nohami i uniformou.

Yasuna má asi nějaký divný vkus na kamarádky, protože další z nich, Goshiki Agiri, je vytrénovaná v ninjutsu. Pravda Yasuně vždycky prodá nějaké harampádí za spousty peněz, nicméně v Agirině podání je ninjutsu neomylné a až paranoidně efektivní.

Agiri

O poslední postavě Botsu Chara by se dalo napsat, že je v sérii naprosto zbytečná, avšak autoři tuto vlastnost předpokládali a tak Chaře dávají pokaždé najevo, že je vlastně zbytečná a že může být ráda, že ji vůbec nakreslili a obsadili :p.

Že by pedobear? :)

Pedobear poražen! :D

Dejte si nohy v klidu na stůl, vemte si něco dobrého na křoupání a vypněte mozek, jinak vás tato série naprosto zabije ;)

hodnoceni

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

4215088
Today
This Month
Last Month
All days
90
9106
39600
4215088

Your IP: 34.228.52.21
Server Time: 2023-12-06 00:32:54

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME