Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

High School Of The Dead

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Cover High School of the Dead

Brzy již začnou letní prázdniny, ale tak jak nikdo nečekal…

Komuro Takashi je tak trochu zklamán svým dosavadním životem. Miyamoto Rei měla být totiž jeho dívkou, jak mu kdysi slíbila, jenže léta uběhla a ona se zakoukala do Hishashiho. Takže Takashi je v depresi a přemýšlí, co bude dělat o nastávajících prázdninách. Další z jeho kamarádek Takagi Saya snažící se upoutat jeho pozornost se jej snaží povzbudit. On však bezcílně hledí ze schodů někam do dáli. Zaujme ho obyčejný konflikt učitelů s mužem snažícím se dostat do areálu školy. Ten se zvrhne v peklo jako celý svět okolo Takashiho a ostatních hrdinů.

Takashi

Z minuty na minutu se mění výhled na poklidně strávené prázdniny v noční můru. Spolužáci se šmahem zubů mění na monstra bažící po krvi ostatních. Mění se v zombie, které ovládá pouze hlad.

Hlad, dejte nám najíst :)

Jestli všichni hrdinové chtějí přežít, musí se také změnit. Změnit v podobná monstra a nebát se bránit sebe a své přátele. Skupinka okolo Takashiho se vydává po krvavých jatkách ve škole na svou cestu, při níž ještě padne nejeden zombík.

Nic nedostaneš! :)

Ale i v takto napjatých chvílích se dívky nebojí ukázat všechny své přednosti a tak nevím, jestli mám být nadšený z konečně pořádného (a místy i pěkně drsného) anime ve kterém figurují zombie nebo detailních ecchi záběrů sličných slečen. Autoři si to mohli odpustit, ale neodporoval jsem, lidstvo se přeci musí nějak zachránit, ne? :-)

Taky se díváte slečně do očí, že? :)

Animace v této sérii je povedená a to ať již jde o detailnost samotných zombie, ale i vnadných tvarů dívek. Krví a násilím se nešetří. Japonci opět dokazují, že mají pro gore prostě talent. Vše je dobře podbarveno padnoucí hudbou, které jsem musel přijít na chuť. Mé nadšení se postupem času mírně vytratilo, aby mne moc neposunující děj utvrdil v tom, že pravděpodobně bude další série. Nicméně celkově se série povedla a +5 jako bonus dostává za Busujimu Saeko ;).

Busujima Saeko

Hodnocení

Sdílejte tento článek

prechod

2642016
Today
This Month
Last Month
All days
137
33481
43891
2642016

Your IP: 54.237.183.249
Server Time: 2020-09-25 04:37:00

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME