Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Jigoku Shoujo Mitsuganae

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Cover

Enma Ai se snad chystá na odpočinek? Ještě ne!

Mikage Yuzuki je obyčejná dívka. Studuje, chodí ven s kamarádkami, avšak jednoho dne má při koupeli ve vaně sen, že ji líbá neznámá dívka. Od té doby vidí, kdo bude příštím nositelem pomsty.

Yuzuki a kamarádky

Třetí série Jigoku Shoujo, tak pokračuje ve svém tažení, kdy jeden za druhým z protagonistů odtrhávají šňůrku a pouští tak na svět démony v čele s Ai, která jakožto vrchní šéf osobně zasílá duše propadnuvší peklu do pekla. Jenže jak se zdá Enma nemusí dělat svou práci neustále a peklo si čas od času vybírá (nebo spíše samotná Ai) své nástupkyně.

Yuzuki

Enma Ai

Tentokrát její volba padla na Yuzuki, která se však snaží všemožnými způsoby zabránit provedení pomsty. Nicméně zjišťuje, že pomsta se točí v kruzích, přenáší se z duše na duši. Je všudypřítomná. V pozdějších fázích příběhu se začíná taktéž postupně odhalovat temné tajemství samotné Yuzuki, aby posléze poznala, že peklo s démony není tam venku, ale uvnitř duše každého člověka.

Kukuri a Bagr :p

Farewell

Studio Deen s Watanabe Hiroshim mi opět předkládají již dvakrát provařený a funkční systém pomsty, tentokráte protknutý trochu jiným příběhem než jsem navyknutý. S opět v poměrně zdařilé animaci, obzvláště pak Enmy ai a Yuzuki, společně s dobrým hudebním doprovodem. Sám za sebe mohu říci, že i přes pomalé plynutí a rozmělňování děje se série povedla, nicméně raději bych tuto rekreaci Ai viděl jako poslední ze série, protože další možná pokračování by mohla být spíše řebíčkem do rakve.

Hodnocení

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

4462810
Today
This Month
Last Month
All days
28
28742
43442
4462810

Your IP: 3.236.116.27
Server Time: 2024-06-25 01:25:54

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Již nikam vedoucí odkazy

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME