Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Anime Azazel-san a Ore no Imouto

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Cover

Nechtělo se mi rozepisovat na dva samostatné články, tak jsem stvořil jen jeden…

První ze shlédnutého anime se jmenuje Yondemasu yo, Azazel-san. Na svědomí ho má Production I.G. (nemusím snad nic dodávat ;)) s režisérem Mizushimou Tsutomu (xxxHolic, Blood-C). Tato mini série pojednává o docela zvláštní detektivní agentuře detektiva Akutabeho a jeho asistentky Sakumě Rinko.

Akutabe

Rinko

Člověk by čekal klasického Mika Hammera, ale ouha náš Akutabe využívá ke svým případům démony.

Vyvolávání

Což o to, jenže tito démoni mají svoje vlastní osobnosti a touhy, které musí potlačovat, pokud se nejedná o případ. A vezměte si takového nabuzeného Azazela, když uvidí nebohou Rinko (jejíž kresba se povedla :)). Okamžitě ji začne svádět a dožadovat se různých sexuálních praktik, jenže Akutabe je unaven detektivováním a tak přenechává kontrakty s démony právě Rince, která se rázem stává pánem démona. K oplzlému Azazelovi se tak brzy přidává i Belzebub, jehož vášní je pojídání exkrementů…

Azazel

Azazel baští něco neidentifikovatelného :)

Belzebub si letí ohřát exkrementy do mikrovlnky :)

Je vidět, že autoři hned od začátku pracují s velkou nadsázkou a víceméně tak zůstávají po celou sérii v parodujícím módu, škoda jen dvou dílů, které moc do série nezapadly svou tématikou. Pro odpočinek a pobavení doporučuji, protože zažijete spoustu gagů v poloviční stopáži, než klasické anime.

{jcomments on}

Hodnocení

 

Cover

Druhá série se jmenuje Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Na. Ač se název jeví poměrně hrozivě, není to nic jiného než klasická komedie, v níž je role postav tak trochu prohozena. Kyosuke o kterém se za celou sérii nedozvím nic jiného, než že poslouchá hudbu a nemá v pokoji ani počítač, má mladší sestru Kirinu. Kirina svého staršího bratra ignoruje a on ignoruje tak nějak ji, než najde dvd s erotickou hrou. Komu patří? Samozřejmě Kirině a ta mu ukáže svou posedlost, svou sbírku. Ona je totiž Otaku.

KYosuke

Kirina

Bylo zajímavé sledovat vzpurnou náctiletou slečnu (leč trochu perverzní při gamesení e-her) a jejího bratra, který neustále něco žehlil, nejen za ni, ale snažil se pomoci i ostatním a snad i dostal zaslouženou odměnu od nejlépe nakreslené postavičky Kuroneko, když už se ty ostatní zmohli jen na označení Hentai :).

Kirina a její sbírka

Otaku...krom Kyoskeho :)

Opět pro chvíle odpočinku a vypnutí není nic lepšího než lehká komedie ;).

Hodnocení

Sdílejte tento článek

prechod

4368763
Today
This Month
Last Month
All days
331
20226
34840
4368763

Your IP: 3.235.172.123
Server Time: 2024-04-17 03:05:58

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME