Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

아이리스 II: 뉴제너레이션 - Ailiseu 2

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Tak nám zabili Kim Hyeon-Juna...

 Na scéně se po NSI objevuje NSS. Národní bezpečnostní služba, která má odhalit roušku tajemství, která neustále obestírá IRIS. Tajuplnou skupinu, která má na svědomí spoustu špinavostí a zločinů. A pokud jste neviděli jedničku dále raději nečtěte a pusťte si ji! Tři roky uplynuly od doby, co zabili Juna. Elitního agenta, který dopomohl odhalit, že samotný ředitel tajné služby Baek San je členem Iris.

Do nového úřadu nastupuje agent Yoo Gun a hned od prvních chvil to nemá jednoduché, protože Baek San uprchl z nejstřeženějšího vězení. Stopy vedou k Iris, jež se najednou probouzí k činnosti.

 Yoo Gun uprostřed

Celá série je opět jedna velká akční jízda plná osobních soubojů, u níž místy ani nedýcháte a u některých momentů přemýšlíte jaký to sakra mělo rozpočet. Vždyť jen u dvou prvních dílů museli vystřílet tunu nábojů a roztřískat spousty aut! Děj se však jako v předchozí sérii neodehrává jen v Jižní Korei, ale podíváme se i do Japonska (opět do Akity) a zase do Maďarska, kde si to asi filmaři oblíbili.

Opět tu máme postavy s nejasnými záměry a cíli, spoustu nepřátelských elementů, a i nějakou tu ubrečenou romantiku s ústředním hudebním motivem, který vás má dohnat k slzám. Postupem času se příběh začíná rozmotávat a jeho hutné tempo zpomaluje nicméně opět čekejte poměrně zajímavé finále, které je tak zatraceně typické pro Asiaty.

Série nebyla až tak překvapivá a přelomová jako první sezóna, avšak stále je to velmi nadprůměrné dílko, které lze s klidem doporučit. A pokud již máte náhodou dokoukáno začněte s Athenou, třeba Vás také zaujme.

{jcomments off}

 

 

Sdílejte tento článek

prechod

3768579
Today
This Month
Last Month
All days
885
8087
51472
3768579

Your IP: 44.192.52.167
Server Time: 2022-12-07 16:52:23

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME