Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Hansel & Gretel (Jeníček a Mařenka)

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Bylo nebylo, Jeníčka s Mařenkou chytla zlá čarodějnice z perníkové chaloupky...

Tentokráte Jenda z přežrání sladkého chytl cukrovku a Mařka neleníc využila situaci k porcování staré babizny dokonané rychlou kremací. Z ustrašených dětí nám vyrostli pěkně drsní a ostřílení lovci oháknutí v kůži nebojící se použít hi-tech kuši či pořádnou pušku! To se nám pohádky ale mění co? Před několika lety děti vystrašené naslouchali jak hnusná babizna zavírá děti do klece a dnes se drbete na hlavě, když čarodějnice vyráží lovci mozek z hlavy :)

Mařenka a Jeníček

Jo, jo drsňáci

Pohrát si s příběhem Jeníčka a Mařenky se urodil asi za dlouhých polárních nocí norskému režisérovi Tommimu Wirkolovi (Dead Snow). Nicméně se jeho kolegům, kteří mají na starost obsazení povedlo dostat do rolí Jeremiho Renera (Bourn Legacy), Gemmu Arterton (Princ z Persie) a do roli evil čarodějky Famke Jenssen (X-men), což značí solidní návštěvnost. To celé ještě navíc okořenili hudbou Atli Örvarssona, pod niž hodil svůj podpis ještě Hans Zimmer. Prostě wow efekt.

Hele Jean z X-Menů :)

Jean se nám nějak změnila :D

Hned další wow efekt čeká diváky přímo v kině. PG-13 označení filmu (v USA je to R :)) balancuje na velmi tenkém ledu, protože fakovcí hlášky doplněné o stříkající krev, vybuchující hlavy a poletující vnitřnosti mluví za vše. Je tato brutální adaptace vůbec ke zhlédnutí? Představte si, že ano! Je až s podivem, že celá ta předělávka (četně toho zakomponovaného trolla) funguje. Nicméně vypněte mozek, přepněte se do módu béčkových gore filmů a připravte se na zběsilou jízdu!      

 

{jcomments on}

            

Sdílejte tento článek

prechod

2742509
Today
This Month
Last Month
All days
271
2158
43111
2742509

Your IP: 35.153.39.7
Server Time: 2020-12-03 11:00:21

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME