Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Deadpool - Mrtví Prezidenti

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Deadpool

Deadpool je zpět… a nebere si servítky

Ano! Nakladatelství Crew vydalo další komiks s tímto černočerveným nezbedníkem hláškujícím, až na samou mez slušnosti. Mno, řekl bych spíše neslušnosti :). Tentokráte svět, potažmo amerika, čelí velké krizi. Jeden patriot, a také nekromant, se rozhodl změnit svou kotlinu tím, že oživí mrtvé prezidenty. Jenže jak to tak bývá, dobráci velikáni a černá magie, prostě nejdou do sebe. Výsledkem jsou demokraticky řádící mrtví prezidenti, kteří chtějí vybudovat zcela novou ameriku… z popela té staré. Říkáte si hurá do toho Avangers! Ti však mají starosti naprosto jiné. Zřejmě další civilní válku proti sobě :).

Shield musí zajistit někoho, kdo tuhle prácičku zvládne. Povolávají tedy Deadpoola. Tedy až potom, co mu vyplní šek na nějaký prachy. Deadpool totiž tuhle prácičku jako obvykle nedělá pro dobrotu srdce, ale proto, aby se uživil a taky si koupil tunu pleťového regeneračního krému.

Autorská dvojka Posehn – Duggan, opět předvádí, že scénáristicky mají vše v malíku. K tomu jim sekunduje kresba Tonyho Moora. Celkově je to rychlé. Je to zběsilé a místy i šílené. Přesně tak jak máme my čtenáři Deadpoola rádi, a navíc dojde i na poměrně vydařenou týmovku s dalším superhrdinou ;)

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

4131631
Today
This Month
Last Month
All days
429
30371
31987
4131631

Your IP: 18.232.179.37
Server Time: 2023-09-28 05:35:33

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME