Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Lobo versus Maska a další příběhy

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Lobo versus Maska a další příběhy

Víte, jak to dopadne, když se sejde největší drsoň a blbec...?

Přesně tak. Blbě. Superdrsoň a lovec lidí v jednom Lobo má dovolenou a na tý blbý planetě je jen protože mu řekli, že jsou tam hezký kozatý holky. Jenže ony tam nejsou a místo toho ho nějakej páprda přemlouvá na kšeft. Lobo má dovolenou a pro žádnýho šaška nepohne prstem ani za… miliardu kreditů. Mnó tom by se dalo uvažovat.

Na Zemi si mezitím jeden zlodějíček chtěl vydělat na steak, ale tak nějak ho ta bába, která byla policistou v převleku, překvapila. Teď sedí v temné uličce, popadá dech a snaží se tvářit, že tam vůbec není a na zemi se mezi odpadky válí divná Maska. Jeho neexistenci v temné uličce nepřekvapí policisté, ale banda mimozemšťanů, kteří neváhají použít zbraně. Hodně zbraní. No a Maska se v tu ránu ocitá na ksichtě.

Pokud si představíte největší komiksové šílenství, představujete si málo. Trojka Arcudi, Grant a Mahnke přicházejí s něčím, co jste ještě nečetli, neviděli a tvrdím si i napsat, že ani číst a vidět nechcete. Je to totiž moc zběsilé, méně krvavé, ale i přesto dost krvavé, nelogické a totálně ujeté. Autoři do svého dílka prostě narvali všechny šílenosti a perverznosti z popkultury i mimo ni, co je napadli. Protřepali, zamíchali, přidali tunu hláškujících bublin a bez jakékoli příběhové spojnice vyzvraceli na lesklý papír.

Pokud nejste chovancem ústavu pro duševně choré nebo osoba inklinující k masovým vraždám a  potřebujete si VÁŽNĚ odpočinout je to komiks pro Vás. Vypněte mozek nebo to za Vás udělají hrdinové tohoto dílka.

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

2020196
Today
This Month
Last Month
All days
1337
33160
29510
2020196

Your IP: 35.172.100.232
Server Time: 2019-09-19 19:09:39

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME